ludzie

Kierownik pracowni: prof. Janusz Marciniak
p.o. as. Dawid Marszewski

Studenci w roku akademickim 2014/15
Studia pierwszego stopnia – licencjackie:
1. Marta Balcer, I r., grafika i komunikacja wizualna
2. Jan Baszak, I r., rzeźba
3. Tomasz Bekas, I r., architektura i urbanistyka
4. Karolina Bieniek, I r., malarstwo
5. Izabela Chęcińska, II r., sztuka projektowania krajobrazu (pracownia wolnego wyboru)
6. Jowita Gawron, I r., wzornictwo
7. Dominika Gierszewska, I r., rzeźba
8. Maciej Gąbka, III r., grafika warsztatowa (pracownia wolnego wyboru)
9. Martyna Hadyńska, II r., malarstwo
10. Soňa Hudoková, III r., grafika warsztatowa (pracownia wolnego wyboru)
11. Naila Ibupoto, II r., malarstwo
12. Anna Kabuła, III r., grafika projektowa (pracownia wolnego wyboru)
13. Jaśmina Kamińska, I r., rzeźba
14. Anna Kuczyńska, I r., grafika warsztatowa
15. Marta Kupsch, II r., malarstwo
16. Konrad Maciejewski, II r., architektura wnętrz (pracownia wolnego wyboru)
17. Iwona Mazur, III r., grafika warsztatowa (pracownia wolnego wyboru)
18. Małgorzata Mycek, I r., malarstwo
19. Aleksandra Serocka, I r., wzornictwo
20. Justyna Skalska, II r., architektura wnętrz (pracownia wolnego wyboru) 
21. Mateusz Smoczyk, II r., malarstwo (pracownia wolnego wyboru) 
22. Adrianna Stranc, I r., wzornictwo
23. Marta Tomczyk, II r., grafika warsztatowa (pracownia wolnego wyboru)
24. Marta Tomiak, III r., grafika projektowa (pracownia wolnego wyboru)
25. Barbara Uścinowicz, I r., rzeźba
26. Marta Węgiel, II r., malarstwo

Studia drugiego stopnia – magisterskie: 
1. Marlena Czajkowska, I r., malarstwo
2. Katarzyna Gauer, I r., malarstwo 
3. Zuzanna Gosławska, II r., malarstwo
4. Aleksandra Janz, I r., tkanina
5. Anna Kołacka, I r., malarstwo
6. Dawid Marszewski, I r., malarstwo

Erasmus: 
1. João Pedro Ribeiro Nunes, III r., Escola Superior de Artes e Design das Caldas da Rainha, dźwięk i obraz
2. Ivana Rožková, III r., Akadémia umení Banská Bystrica, malarstwo

Studenci w roku akademickim 2013/14
Studia pierwszego stopnia – licencjackie:
1. Filip Figiel, I r., grafika warsztatowa
2. Maciej Gąbka, II r., grafika warsztatowa (pracownia wolnego wyboru)
3. Natalia Grociak, I r., wzornictwo
4. Mateusz Gudel, III r., komunikacja multimedialna (pracownia wolnego wyboru)
5. Jadwiga Hardt, I r., grafika projektowa
6. Karolina Hołota, I r., sztuka projektowania krajobrazu
7. Naila Ibupoto, I r., malarstwo (pracownia wolnego wyboru)
8. Julia Idasiak, I r., edukacja artystyczna
9. Paulina Janisz, I r., projektowanie mebla
10. Aleksandra Janz, III r., malarstwo (pracownia wolnego wyboru)
11. Katarzyna Kaczor, II r., grafika warsztatowa (pracownia wolnego wyboru)
12. Anna Kołacka, III r., malarstwo
13. Karolina Kulmetycka, II r., grafika warsztatowa (pracownia wolnego wyboru)
14. Marta Kupsch, I r., malarstwo (pracownia wolnego wyboru)
15. Ewa Lipa, II r., architektura wnętrz i scenografia (pracownia wolnego wyboru)
16. Kordian Mańkowski, III r., wzornictwo (pracownia wolnego wyboru)
17. Dawid Marszewski, III r., malarstwo
18. Iwona Mazur, II r., grafika warsztatowa (pracownia wolnego wyboru)
19. Oskar Olejniczak, I r., architektura wnętrz
20. Kamila Piątkowska, III r., malarstwo (pracownia wolnego wyboru)
21. Jagoda Ratajczak, I r., malarstwo (pracownia wolnego wyboru)
22. Zuzanna Rawska, I r., architektura i urbanistyka
23. Alicja Remiszewska, I r., malarstwo
24. Agata Sargalska, I r., projektowanie mebla
25. Karolina Siwiak, IV r., malarstwo (pracownia wolnego wyboru)
26. Monika Skrzypczyk, III r., malarstwo
27. Piotr Sołoducha, III r., grafika projektowa (pracownia wolnego wyboru)
28. Patryk Stępień, I r., rzeźba
29. Sylwia Świtała, I r., architektura wnętrz
30. Marta Tomczyk, I r., grafika warsztatowa
31. Marta Tomiak, III r., grafika projektowa (pracownia wolnego wyboru)
32. Maria Wasilewska, I r., grafika warsztatowa
33. Marta Węgiel, I r., malarstwo

Studia drugiego stopnia – magisterskie:
1. Maria Ancukiewicz, I r., edukacja artystyczna
2. Zuzanna Gosławska, I r., malarstwo
3. Joanna Gryzińska, II r. malarstwo
4. Celina Kanunnikava, II r., malarstwo
5. Joanna Sieradzka, II r., malarstwo
6. Przemysław Szydłowski, II r., malarstwo

Erasmus:
1. Gwenolé Couix, II r., École Européenne Supérieure d'Art de Bretagne, sztuki piękne 
2. Lilia Lagrifoul, II r., École Européenne Supérieure d'Art de Bretagnesztuki piękne
3. Alma López Patiño, II r., Universidad de Castilla  La Manchasztuki piękne
4. Carolina Paños Navarro, II r., Universidad de Castilla  La Manchasztuki piękne
5. Lorena Ruiz Santos, University of the Philippines, rezydencja    

Studenci w roku akademickim 2012/13
Studia pierwszego stopnia – licencjackie:
1. Rozalia Bokrzycka, II r., edukacja artystyczna (pracownia wolnego wyboru)
2. Marta Domasiewicz, I r., wzornictwo
3. Mateusz Gudel, II r., komunikacja multimedialna (pracownia wolnego wyboru)
4. Aleksandra Janz, II r., malarstwo
5. Natalia Juszkiewicz, II r., rzeźba (pracownia wolnego wyboru)
6. Anna Kabuła, I r., grafika projektowa
7. Paulina Kacprzak, II r., grafika projektowa (pracownia wolnego wyboru)
8. Bogna Karpińska, I r., wzornictwo
9. Anna Kokocińska, II r., architektura wnętrz i scenografia (pracownia wolnego wyboru)
10. Anna Kołacka, II r., malarstwo 
11. Karol Kołodziejczyk, II r., grafika warsztatowa (pracownia wolnego wyboru)
12. Maria Kułpa, I r., komunikacja multimedialna
13. Ewa Lipa, II r., architektura wnętrz i scenografia (pracownia wolnego wyboru)
14. Magdalena Marchocka, I r., grafika projektowa
15. Dawid Marszewski, II r. malarstwo
16. Iwona Mazur, I r., grafika warsztatowa
17. Kamila Piątkowska, II r., malarstwo (pracownia wolnego wyboru)
18. Maksymilian Sawicki, I r., architektura i urbanistyka
19. Anna Sienkiewicz, III r., edukacja artystyczna (pracownia wolnego wyboru)
20. Monika Skrzypczyk, II r., malarstwo (pracownia wolnego wyboru)
21. Piotr Sołoducha, II r., grafika projektowa (pracownia wolnego wyboru)
22. Joanna Szyda, I r., wzornictwo: projektowanie krajobrazu
23. Marta Tomiak, II r., grafika projektowa (pracownia wolnego wyboru)
24. Filip Walkowiak, I r., architektura i urbanistyka
25. Weronika Wera, I r., grafika projektowa
26. Marta Wiktorowicz, I r., komunikacja multimedialna
27. Katarzyna Wyrembelska, II r., malarstwo
28. Agnieszka Zdziabek, I r., wzornictwo: projektowanie krajobrazu

Studia drugiego stopnia – magisterskie:
1. Adam Gillert, I r., grafika
2. Joanna Gryzińska, I r., malarstwo
3. Joanna Sieradzka, I r., malarstwo
4. Celina Skrzypczak, I r., malarstwo
5. Przemysław Szydłowski, I r., malarstwo

Erasmus:
1. Rita Luiz, IV r., Faculdade de Belas-Artes da Universidade de Lisboa, malarstwo

Studenci w roku akademickim 2011/12
Studia pierwszego stopnia – licencjackie:
1. Mateusz Barancewicz, I r., grafika projektowa
2. Dominika Brychcy, II r., grafika warsztatowa (pracownia wolnego wyboru)
3. Justyna Brzyncka, I r., grafika projektowa
4. Diana Dobrut, I r., grafika projektowa
5. Wiktoria Friedrich, I r., architektura wnętrz i scenografia
6. Aleksandra Grzegorek, II r., edukacja artystyczna (pracownia wolnego wyboru)
7. Kamil Helbin, I r., komunikacja multimedialna
8. Marta Hryniuk, II r., malarstwo
9. Weronika Jarmuż, II r., grafika warsztatowa (pracownia wolnego wyboru)
10. Adam Kłos, II r., architektura wnętrz (pracownia wolnego wyboru)
11. Anna Kokocińska, I r., architektura wnętrz i scenografia
12. Anna Kołacka, I r., malarstwo
13. Ewa Lipa, I r., architektura wnętrz i scenografia
14. Anna Sienkiewicz, II r., edukacja artystyczna (pracownia wolnego wyboru)
15. Aleksander Majewski, I r., grafika projektowa
16. Aleksandra Majzel, I r., malarstwo
17. Marta Marcinek, I r., architektura wnętrz
18. Tomasz Marek, I r., rzeźba
19. Dawid Marszewski, I r., malarstwo
20. Elżbieta Niewiadomska, II, grafika warsztatowa (pracownia wolnego wyboru)
21. Jakub Paniączyk, I r., grafika projektowa
22. Weronika Podkościelna, I r., rzeźba
23. Małgorzata Sekuła, II r., malarstwo
24. Marta Tomiak, I r., grafika projektowa

Studenci w roku akademickim 2010/11
Studia pierwszego stopnia – licencjackie:
1. Kinga Bijak, I r., scenografia 
2. Maria Burdajewicz, II r., grafika warsztatowa (pracownia wolnego wyboru)
3. Michał Dresner, I r., komunikacja multimedialna
4. Maciej Fechner, I r., komunikacja multimedialna
5. Joanna Gryzińska, II r., edukacja artystyczna (pracownia wolnego wyboru)
6. Marta Hryniuk, I r., malarstwo
7. Karolina Klimek, I r. edukacja artystyczna
8. Adam Kłos, I r. architektura wnętrz
9. Sonia Kochnowicz, I r. grafika projektowa
10. Weronika Kots, I r. architektura wnętrz
11. Michał Łajca, I r., komunikacja multimedialna
12. Paulina Mańkiewicz, I r., scenografia
13. Kordian Mańkowski, I r., wzornictwo
14. Karolina Nogalska, I r., scenografia
15. Tomasz Pawłowski, I r., wzornictwo
16. Andrzej Piechota, I r., wzornictwo
17. Joanna Ratajczak, I r., wzornictwo
18. Mikołaj Saar-Kozłowski, I r., komunikacja multimedialna 
19. Dominika Sadowska, I r. edukacja artystyczna 
20. Anna Sienkiewicz, I r., edukacja artystyczna
21. Martyna Wasilewska, I r. edukacja artystyczna
22. Mikołaj Wojczakowski, I r., wzornictwo
23. Michalina Wróblewska, I r., wzornictwo

Jednolite studia magisterskie:
1. Tomasz Pieszko, V r., malarstwo